KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132488

nr 1713 2488

1700-/1800-tal, Herdinnor, ej signerad. Olja på duk, 16x25 cm, yttermått inklusive ram: 20x23 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 14 juli 2025
kl 19:36:46